Fotografia

Narodil sa v Čadci. Fotografovaniu sa venuje od roku 1997. Začiatky tvorby fotografií sa viažu s dokumentáciou výstupov na vrcholy Vysokých Tatier. Postupne  vo fotografovaní našiel potešenie a možnosť prejaviť sa.

Narodil sa v Čadci. Fotografovaniu sa začal venovať v 90-tych rokoch, keď ho pritiahol svet tmavej komory, vôňa fotografických chemikálií a radosť z hotových fotografií sušiacich sa v kúpeľni na šnúre. Začal  experimentovať s klasickým čiernobielym materiálom, na ktorom vznikli stovky fotografií, najmä prírody a krajiny.

Narodil sa v r.1970. Od roku 1984 sa zaoberá fotografiou. Zo začiatku fotografoval na čiernobiely a farebný film,  neskôr začal používať digitálnu techniku. Venoval  sa aktom, krajine, makru, fotografoval  prírodu, a  v súčasnej dobe sa venuje astronomickej fotografii.

Narodila sa v Turzovke, ale žije v Čadci. Vyučila sa za železničiarku, kde následne pracovala  20 rokov. Fotografovaniu sa začala venovať v roku 2009.  Fotografuje prevažne prírodu a ľudí. Zapája sa pravidelne do fotoamatérskej  súťaže AMFO.

Narodil sa v Čadci. Fotografovať začal v 14 rokoch mobilným telefónom. Neskôr zažal svoje výlety po Slovensku dokumentovať. Fotografovaniu sa venuje tretí rok, vďaka čomu objavuje krásy fotenia digitálnou zrkadlovkou. 

Narodila  sa v Oščadnici, kde žije aj tvorí. Navštevuje tretí ročník  Gymnázia Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci. Fotografovanie patrí medzi jej najobľúbenejšie aktivity počas posledných piatich rokov. Najradšej fotografuje prírodu a ľudí.