09.jpgNarodil sa v Čadci. Fotografovaniu sa venuje od roku 1997. Začiatky tvorby fotografií sa viažu s dokumentáciou výstupov na vrcholy Vysokých Tatier. Postupne  vo fotografovaní našiel potešenie a možnosť prejaviť sa.

S fotoaparátom precestoval množstvo krajín a miest, rád fotí krajiny, ľudí a keď sa dá, aj bežný život miestnych ľudí. Je dlhoročným členom Štúdia fotoamatérov, ktoré pracuje pri Kysuckom kultúrnom stredisku v Čadci. Pravidelne prispieva do regionálnej, krajskej a celoslovenskej postupovej súťažnej výstavy AMFO, kde získal mnoho ocenení.   Každoročne prispieva  i do súťaže Na brehu priezračnej Kysuce, ktorá sa koná v Turzovke, kde získal veľa  ocenení. Vystavoval v Čadci, v Žiline, v Turzovke v Žiline jeho krásne fotografie boli vystavené v galérii v Bratislave. Úspešne sa zúčastnil medzinárodnej súťaže v poľskej Toruni a v Českej republike.  Zapája sa do rôznych projektov, ktoré pripravuje  Kysucké kultúrne stredisko v Čadci. Momentálne pôsobí ako lektor štúdia.

V roku 2014 sa predstavil samostatnou výstavou pod názvom VARIÁCIE, ktorá bola slávnostnou vernisážou otvorená a sprístupnená v kruhu rodiny  a priateľov  pri  životnom jubilea autora.