Kysucké kultúrne stredisko v Čadci 1

Výtvarný workshop sa uskutoční 27. 9. 2022 od 9:00 do 15:00 hod. v Čadci. V prípade priaznivého počasia budú výtvarníci maľovať na Palárikovej ulici. Pokiaľ bude pršať, využijú priestory Domu kultúry v Čadci. Workshop sa uskutoční pod vedením akad. maliara Pavla Mušku a bude zameraný na maľbu architektúry Mesta Čadca. Vstupné je 7 € (študenti neplatia). Zabezpečený bude obed, výtvarné pomôcky (štetce, akrylové farby, plátna, stojany, uhlíky). 

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 22. 9. 2022 prostredníctvom formulára: https://forms.gle/kX1WnmupAfPXSmPk9, alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,
telefonicky: 0902 261 067
V prípade nenazbierania potrebného počtu účastníkov, workshop sa presúva na iný termín.
Vzdelávací projekt Naše Kysuce 2022, v rámci ktorého sa koná výtvarný workshop organizuje Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja v spolupráci s Mestom Čadca a Domom kultúry v Čadci. Z verejných zdrojov podujatie podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom podujatia.