Výtvarníctvo, foto, film

Rád dokumentuješ okolitý svet? Zachytávaš momentálne okamihy, z ktorých by si si chcel urobiť svoj vlastný film a nevieš ako na to? Pozývame Ťa na filmársky workshop „ Strih videa“ pre začiatočníkov pod vedením Michala Vrbňáka. Začíname v sobotu 25. septembra 2021 o 9.00 hod. v Dome kultúry v Čadci.

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja v spolupráci s Obcou Vysoká nad Kysucou Vás pozývajú na vernisáž výstavy člena Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc Milana Pavlíka z Čadce „Kysucké korene“.

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja Vás pozýva na fotoworkshop „Portrét“, ktorý sa bude konať dňa 23. septembra 2021 v Dome kultúry v Čadci od 15.00 hod. do 19.00 hod. pod vedením fotografa Lukáša Maceka zo Žiliny. Účastníci workshopu sa naučia ako pracovať so svetlom v exteriéri, interiéri, nastavenie svojho fotoaparátu, pravidlá kompozície...

V Kysuckej knižnici v Čadci vystavuje svoje diela výtvarníčka Ľudmila Hudecová zo Skalitého. Autorskú jubilejnú výstavu pripravili Kysucké kultúrne stredisko v Čadci v spolupráci s Kysuckou knižnicou v Čadci, organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja.

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci a partner podujatia Kysucká knižnica v Čadci, organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, spolu s autorom Radoslavom Grešákom Vás srdečne pozývajú na zhliadnutie fotovýstavy pod názvom ANGLICKO, ktorá je nainštalovaná vo foyer Kysuckej knižnice v Čadci v termíne od 20. augusta do 26. septembra 2021.

Srdečne Vás pozývame na autorskú výtvarnú výstavu „Tanec ilúzií“ Michaely Kubaščíkovej zo Starej Bystrice, členky Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc pri KKS v Čadci, ktorá svoje výtvarné diela vystavuje v Turistickom centre pod Orlojom v Starej Bystrici.