Neprofesionálni fotografi na Kysuciach sa môžu aj tento rok prihlásiť do regionálnej postupovej súťaže AMFO 2021. Súťaž je určená pre všetky vekové kategórie. Uzávierka súťaže sa presúva na 28. februára 2021. Do súťaže sa prihlasuje prostredníctvom prihlasovacieho formulára: https://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/amfo/ v sekcii chcem sa prihlásiť. Fotografie sa posielajú iba elektronicky prostredníctvom prihlášky. Vytlačené fotografie prinesú iba postupujúci víťazi do krajského kola a to v termíne do konca apríla 2021, bližšie info: 0902 261 067.

AMFO

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, v spolupráci s Obcou Stará Bystrica pripravilo výtvarnú výstavu Ľuboša Šeríka z Čadce, člena Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc pri KKS v Čadci. Autorskú výstavu si budú môcť pozrieť návštevníci Galérie pod Orlojom v Starej Bystrici od 4. 12. 2020 do 31. 1. 2021.

Pozvánka Ľuboš Šerík

 

MAĽUJEME ZIMU – tematická výtvarná výstava členov Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc pri Kysuckom kultúrnom stredisku v Čadci.

Pozvánka Maľujeme zimu

Vážení priatelia,

pozývame vás všetkých - bez ohľadu na vaše umelecké zaradenie – do novej fotografickej súťaže, ktorú sme pre vás ako kolektív KKS v Čadci pripravili.
Keďže mnohí z vás radi fotografujú, či už prostredníctvom fotoaparátov, alebo prostredníctvom mobilných telefónov, radi by sme - v spolupráci s vami - urobili zaujímavú tematickú výstavu.
Prosím, prečítajte si propozície k súťaži a verím, že sa radi zapojíte. 
Tešíme sa na spoluprácu a želáme vám veľa, veľa zdravia v týchto ťažkých časoch...

Plagát covid pandémia

Propozície: Propozície_FOTO_súťaž_COVID_pandémia.pdf

                   Propozície_FOTO_súťaž_COVID_pandémia.doc

Prihláška:    https://forms.gle/RG3V3Z7eUjAUgwUV7

 

Srdečne vás pozývame na zhliadnutie výtvarnej výstavy dolnokysuckých autorov, ktorých tvorbu si môžete pozrieť vo výstavných priestoroch Mestského kultúrno – športového strediska v Kysuckom Novom Meste.

Svoju tvorbu vám predstavia: Stanislav LUHOVÝ z KNM, Ján RAJTEK z KNM, Martin ROMAN z Lodna, Vladimír ONDRÁŠEK z Nesluše, Ján HANZEL z KNM, Zdeno FOJTÍK z KNM.

Dolnokysuckí výtvarníci vystavujú page 0001