Srdečne vás pozývame na zhliadnutie výtvarnej výstavy dolnokysuckých autorov, ktorých tvorbu si môžete pozrieť vo výstavných priestoroch Mestského kultúrno – športového strediska v Kysuckom Novom Meste.

Svoju tvorbu vám predstavia: Stanislav LUHOVÝ z KNM, Ján RAJTEK z KNM, Martin ROMAN z Lodna, Vladimír ONDRÁŠEK z Nesluše, Ján HANZEL z KNM, Zdeno FOJTÍK z KNM.

Dolnokysuckí výtvarníci vystavujú page 0001

Jana Belková z Turzovky, členka Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc pri KKS v Čadci, vystavuje svoje diela v Turistickom centre pod Orlojom v Starej Bystrici. Výstavu pod názvom „Poézia jednoduchosti“ pripravilo v spolupráci s autorkou a Obcou Stará Bystrica Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja a môžete si ju pozrieť v termíne od 19. 9. do 25. 10. 2020.

Pozvánka Poézia jednoduchosti

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, Vás srdečne pozýva na zhliadnutie autorskej výstavy- tvorby člena nášho Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov pri KKS v Čadci, Michala Šima zo Skalitého. Výstava je nainštalovaná v hale Kysuckej knižnice v Čadci v termíne od 27. 5. - 30. 6. 2020.Michal Šimo pozvánka