Milí priatelia,

srdečne Vás pozývame na slávnostné vyhlásenie výsledkov 2. ročníka literárnej súťaže TAJOMSTVO ATRAMENTU už tento piatok 13.9.2019 o 14.00 hod. v priestoroch Kysuckej knižnice v Čadci. Tešíme sa na Vás!

Pozvánka TA

Vážení priatelia,

srdečne vás pozývame na jedinečné medzinárodné kultúrno-športové podujatie GORALMARATHON na TROJMEDZÍ. Vidíme sa už tento víkend.

Všetci ste srdečne vítaní!

GORALMARATHON 2019

Milí priatelia,
v mene organizátorov vás srdečne pozývame na Zborovské slávnosti do Zborova nad Bystricou, ktoré sa uskutočnia v dňoch 14.- 15. septembra 2019. Je pre vás pripravený bohatý kultúrny program a všetci ste srdečne vítaní.

Plagát Zborovské slávnosti 2019

Vážení priatelia,

srdečne vás pozývame na Beskydské slávnosti 2019, ktorých hlavný folklórny program sa začne v nedeľu 18. augusta 2019 od 13.00 hod. v centre mesta Turzovka - Pešia zóna.

Tešíme sa na vás!

TL2019

Vážení priatelia,

srdečne vás pozývame na 47. ročník FF Ochodnica, ktorého hlavný folklórny program sa uskutoční v nedeľu 7. 7. od 14. 00 hod v amfiteátri obce Ochodnica.

Plagát 47. FF Ochodnica KKS v Čadci

Srdečne Vás pozývame na zhliadnutie 2. časti výstavy MÔJ POHĽAD DO HISTÓRIE, ktorá je súčasťou projektu NAŠE KYSUCE. Predmetom výstavy sú výtvarné práce žiakov zo ZŠ Staškov, ZŠ Ochodnica a ZŠ Turzovka na tému zaujímavosti z histórie Kysúc - osoby a udalosti súvisiace s Kysucami, historicky zaujímavé stavby na Kysuciach a v blízkom okolí /Koscelisko, Veľké Šance, kostoly v Riečnici, kaštiele v Radoli a Oščadnici, kamenné mosty v Krásne nad Kysucou, Budatín a pod./, s ktorými sa žiaci oboznámili počas prednášky s odborným lektorom - historikom PhDr. Mariánom Liščákom, PhD. na predchádzajúcich stretnutiach.
Výstavu si môžete pozrieť v termíne od 14.6. do 14.7.2019 vo foyer Kysuckej knižnice v Čadci.

Môj pohľad do histórie pozvánka2 predĺžený termín page 001