Divadlo a prednes

Najstaršia, najvýznamnejšia a najväčšia kysucká divadelná prehliadka ochotníckych divadelných súborov s inscenáciami pôvodnej slovenskej dramatickej tvorby Palárikova Raková privítala v tomto roku priaznivcov divadla už po 53.-krát.

Počas 53. Palárikovej Rakovej sa môžete tešiť aj na predstavenie Rysavá jalovica v podaní Spišského divadla v Spišskej Novej Vsi. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu kultúry v Čadci v pracovné dni od 8 do 19 hod. a počas víkendu od 14 do 19 hod. Tešíme sa na Vás...

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, Mesto Čadca, Obec Raková pripravujú 53. ročník Palárikovej Rakovej, národnej súťažnej prehliadky ochotníckych divadelných súborov s inscenáciami pôvodnej slovenskej dramatickej tvorby, ktorý sa uskutoční v dňoch 6.-12. septembra v Dome kultúry v Čadci a v Kultúrnom dome Jána Palárika v Rakovej.

SRDEČNE VÁS POZÝVAME - 53. PALÁRIKOVA RAKOVÁ - národná súťažná prehliadka ochotníckych divadelných súborov  s inscenáciami pôvodnej slovenskej dramatickej tvorby

Týždeň plný inscenácií ochotníckych a profesionálnych divadelných súborov a sprievodných podujatí. To je Palárikova Raková – národná súťažná prehliadka ochotníckych divadelných súborov s inscenáciami pôvodnej slovenskej dramatickej tvorby.